Formuláře pro přiznání daně z příjmu FO za rok 2011

Nemůžete sehnat všechny formuláře pro OSVČ potřebné k přiznání daně z příjmů za rok 2011, přehledy pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny, případně potvrzení o zaměstnání od zaměstnavatele na jednom místě? Sháníte pokyny, jak které formuláře správně vyplnit? Klikněte na celý článek, kde si můžete všechny potřebné formuláře zadarmo stáhnout!!! Většinu formulářů zde najdete v .pdf (většina lze elektronicky vyplnit a následně vytisknout), jiné v excelu či wordu. Formuláře v excelu či wordu však přikládám pouze v případě, že jsou přímo od zdroje (tedy např. od konkrétní zdravotní pojišťovny) z důvodu časté nepřesnosti či chybovosti editovatelných formulářů, které nabízejí některé www stránky. Tyto bývají často zpoplatněné a navíc nechci krást práci někoho jiného.

Pokračovat ve čtení

Pokyny pro fyzické osoby, aneb jak podávat daňové přiznání

danovepriznani.jpg Jste povinni podat si daňové přiznání a netušíte co dělat? Přináším několik tipů, jak se vypořádat s daňovým přiznáním, pokud jste žinostníci i pokud Vám povinnost podat daňové přiznání vznikla proto, že máte více zaměstnavatelů souběžně a příjmy u každého z nich přesahují alespoň v jednom z měsíců 5.000,- Kč. Přečtěte si o termínech, splatnosti daně i o tom, u koho si zažádat o jaký přehled a na kterou instituci co podat...

 

 

Pokračovat ve čtení

Formuláře pro přiznání daně z příjmu FO za rok 2010

Nemůžete sehnat všechny formuláře pro OSVČ potřebné k přiznání daně z příjmů za rok 2010, přehledy pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny, případně potvrzení o zaměstnání od zaměstnavatele? Sháníte pokyny, jak které formuláře správně vyplnit? Klikněte na celý článek, kde si můžete všechny potřebné formuláře zadarmo stáhnout!!! Většinu formulářů zde najdete v .pdf (některé lze i tak doplnit a vytisknout), jiné v excelu či wordu (tedy v editovatelné formě). Formuláře v excelu či wordu však přikládám pouze v případě, že jsou přímo od zdroje (tedy např. od konkrétní zdravotní pojišťovny) z důvodu časté nepřesnosti či chybovosti editovatelných formulářů, které nabízejí některé www stránky. Tyto bývají často zpoplatněné a navíc nechci krást práci někoho jiného.

Pokračovat ve čtení

Formuláře pro přiznání daně z příjmu FO za rok 2009

Nemůžete sehnat všechny formuláře pro OSVČ potřebné k přiznání daně z příjmů za rok 2009, přehledy pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny, případně potvrzení o zaměstnání od zaměstnavatele? Sháníte pokyny, jak které formuláře správně vyplnit? Klikněte na celý článek, kde si můžete všechny potřebné formuláře zadarmo stáhnout!!! Většinu formulářů zde najdete v .pdf (některé lze i tak doplnit a vytisknout), jiné v excelu či wordu (tedy v editovatelné formě). Formuláře v excelu či wordu však přikládám pouze v případě, že jsou přímo od zdroje (tedy např. od zdravotní pojišťovny) z důvodu časté nepřesnosti či chybovosti editovatelných formulářů, které nabízejí některé www stránky. Tyto bývají často zpoplatněné a navíc nechci krást práci někoho jiného.

Pokračovat ve čtení

Jak má správně vypadat faktura pro Google Adsense

google_faktura_icon.png Od 1.1.2010 je v platnosti novela zákona o DPH ukládající všem, kteří vydělávají pomocí reklamního systému Google Adsense, povinnost stát se plátcem DPH. Vystavená faktura do zahraničí pro Google, který je osobou povinnou k dani, musí obsahovat stejné náležitosti jako běžná faktura, navíc upozornění pro plátce, že je povinnen zaplatit DPH v místě podnikání. Jak takové upozornění vypadá?

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2
TOPlist