Nové trampolínky v SC Palmovka

Pozor! Udělali jsme si Ježíška a nakoupili nové trampolínky do Sportcentra Palmovka. Trampolínky mají nevyskákané výplety a měly by být odolnější (jak kryty pružin, tak poutka, které pružinky drží a neustále se nám trhají).

Jak jsme trampolínky montovali a jak to vypadalo v sále, se můžete kouknout na fotkách po rozkliknutí celého článku ;)

Pokračovat ve čtení

Školení instruktorů - trampolínky, balanční pomůcky, rekvalifikace Bodystyling

Skoleni_trampolinky_rijen_2009_01.JPGJste cvičitel či cvičitelka aerobicu či jiných dynamických forem skupinového cvičení a už Vás nebaví stále to stejné a chcete jít dál? Pak vyzkoušejte trampolínky!!! Cvičení na trampolínkách dá Vám i Vašim klientům zcela novou dimenzi a drive do cvičení. 

My Vám nabízíme jednodenní workshop či víkendový diplomový seminář k vedení hodin trampolínek. Workshop je určen všem, kteří mají znalosti a zkušenosti ve vedení lekcí pro širokou veřejnost (vlastní tedy nějakou licenci - aerobic, spinning, body and mind atd.). Víkendový seminář pak slouží široké veřejnosti, která má zájem rozdávat radost ze cvičení na trampolínkách ostatním a nemá zkušenosti ani potřebnou kvalifikaci k vedení skupinových lekcí. Oba typy školení mají celostátní platnost.

Pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s vedením lekcí a chtěli byste se stát instruktorem, od jara 2015 vám nabízíme rekvalifikační kurz Instruktor Bodystylingu v rozsahu živnostenským úřadem potřebných 150 hodin. Na základě tohoto kurzu si můžete zažádat o živnostenský list na vázanou živnost Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb.

Aktuální termíny školení

  • Víkendové školení Instruktor Trampies: 9. - 10.11.2019 - cena 3.790,- Kč

Více informací naleznete po rozkliknutí celého článku.

Pokračovat ve čtení

Trampolínky

jumping3.jpgSkákání na trampolínkách je poměrně novým typem cvičení, který je převážně celou hodinu veden na trampolínách o průměru 100 cm. Rozdíl mezi trampolínkami a cvičením Jumping® spočívá v tom, že trampolínky nemají řidítka. Nemusíte se bát, že z trampolínky spadnete, vzhledem k jejímu malému průměru je stabilní sama o sobě. Při cvičení se využívá motivující hudby stejně jako u hodin aerobicu. Při skákání na trampolínkách účinným a zároveň zábavným způsobem zlepšujete kondici, celkovou stabilitu těla a formujete postavu. Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínkách klouby a zároveň působí jako balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů. Zapojujete především svaly hýžďové, lýtkové, svaly kolem kotníku, hluboké svaly zádové a břišní a svaly pánevního dna. Přijďte si pořádně zařádit a zaskákat na hodinu trampolínek! Hodina je poměrně náročná, můžete mi věřit, že si pořádně zamakáte :o)

Na trampolínkách si můžete zaskákat na pravidlených hodinách ve Sportcentru Palmovka!!! Rezervace nutná předem na http://rezeravce.scpalmovka.cz

Pro popis a animace některých cviků klikněte na celý článek!

Pokračovat ve čtení

TOPlist