Nové trampolínky v SC Palmovka

Pozor! Udělali jsme si Ježíška a nakoupili nové trampolínky do Sportcentra Palmovka. Trampolínky mají nevyskákané výplety a měly by být odolnější (jak kryty pružin, tak poutka, které pružinky drží a neustále se nám trhají).

Jak jsme trampolínky montovali a jak to vypadalo v sále, se můžete kouknout na fotkách po rozkliknutí celého článku ;)

Pokračovat ve čtení

Školení instruktorů - trampolínky, balanční pomůcky, rekvalifikace Bodystyling

Skoleni_trampolinky_rijen_2009_01.JPGJste cvičitel či cvičitelka aerobicu či jiných dynamických forem skupinového cvičení a už Vás nebaví stále to stejné a chcete jít dál? Pak vyzkoušejte trampolínky!!! Cvičení na trampolínkách dá Vám i Vašim klientům zcela novou dimenzi a drive do cvičení.

Aktuálně Vám nabízíme víkendový diplomový seminář k vedení hodin trampolínek. Seminář slouží široké veřejnosti, která má zájem rozdávat radost ze cvičení na trampolínkách ostatním a nemá zkušenosti ani potřebnou kvalifikaci k vedení skupinových lekcí. Oba typy školení mají celostátní platnost.

Aktuální termíny školení

  • Workshop instruktor Trampies: momentálně není vypsán termín
  • Víkendové školení Instruktor Trampies: momentálně není vypsán termín
  • Instruktor balančních pomůcek: momentálně není vypsán termín

Více informací naleznete po rozkliknutí celého článku.

Pokračovat ve čtení

Trampolínky

jumping3.jpgSkákání na trampolínkách je poměrně novým typem cvičení, který je převážně celou hodinu veden na trampolínách o průměru 100 cm. Rozdíl mezi trampolínkami a cvičením Jumping® spočívá v tom, že trampolínky nemají řidítka. Nemusíte se bát, že z trampolínky spadnete, vzhledem k jejímu malému průměru je stabilní sama o sobě. Při cvičení se využívá motivující hudby stejně jako u hodin aerobicu. Při skákání na trampolínkách účinným a zároveň zábavným způsobem zlepšujete kondici, celkovou stabilitu těla a formujete postavu. Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínkách klouby a zároveň působí jako balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů. Zapojujete především svaly hýžďové, lýtkové, svaly kolem kotníku, hluboké svaly zádové a břišní a svaly pánevního dna. Přijďte si pořádně zařádit a zaskákat na hodinu trampolínek! Hodina je poměrně náročná, můžete mi věřit, že si pořádně zamakáte :o)

Na trampolínkách si můžete zaskákat na pravidlených hodinách ve Sportcentru Palmovka!!! Rezervace nutná předem na http://rezeravce.scpalmovka.cz

Pro popis a animace některých cviků klikněte na celý článek!

Pokračovat ve čtení

TOPlist