30 denní cvičební výzva - #30DNISLD

Přidej se do mé 30 denní cvičební výzvy! Připravila jsem si pro Tebe cvičební videa z mého YouTube kanálu a tabulky pro záznam denních cílů, které Tě budou každý den motivovat k dalšímu pohybu. Výzva je sestavena tak, aby ji zvládlo co možná nejvíce lidí různého věku a fyzické zdatnosti. Nezáleží na tom, zda je Ti 30 nebo 50, důležité je umět se vyhecovat do každodenního pohybu, který se tak stane stereoptypem a přirozenou součástí Tvého života! Dostaneš se do kondice, shodíš nějaké to kilčo, vytvaruješ svaly! Jdeš do toho se mnou??? Cvičit můžeš z pohodlí svého domova, potřebovat budeš pohodlné sportovní oblečení, na některé cvičení sportovní obuv, podložku, ručník a pití :) Cvičení je proloženo i odpočinkovými dny, kdy zařadíš jako pohyb třeba procházku nebo jakoukoli jinou aktivitu, kterou máš rád/a (plavání, cyklistika, brusle,...).

Svoje pokroky a výsledky sdílej na sociálních sítích pod hashtagem #30DNISLD a pochlub se tak svému okolí :) Budeš tak motivací pro své okolí a třeba se Ti povede zlanařit kamarádku/kamaráda, aby se do výzvy také zapojil :) Vybrané fotky a videa budu sdílet na svém instagramovém profilu @cvicenisluckou, abychom společně do výzvy zapojili další dámy/slečny/paní/pány. 

30 denni vyzva kalendar small

Pro zaznamenávání svého pokroku si můžeš vytisknout tuto tabulku, nalepit třeba na ledničku a je už jen na tobě, jestli si za splněný den dáš fajfku, smajlík nebo cokoliv jiného. Dávej si i nějaké mračouny, pokud se ti to v některý den nepodaří zvládnout, i to tě může motivovat, abys příště chtěla zaznamenat raději úspěšný den.

Pro tisk můžeš použít: 30dnisld v PDF nebo JPG v plné velikosti 

1. Týden

1. den

2. den

3. den

4. den

5. den

6. den

7. den (odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita)

 

odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita

 

2. Týden

8. den

9. den

10. den

11. den

12. den

13. den

14. den (odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita)

 

odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita

 

3. Týden

15. den

16. den

17. den

18. den

19. den

20. den

21. den (odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita)

 

odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita

 

4. Týden

22. den

23. den

24. den

25. den

26. den

27. den

28. den (odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita)

 

odpočinkový den - procházka nebo jiná dobrovolná aktivita

 

5. Týden

29. den

30. den

TOPlist