Nabídka pro firmy & fitcentra

Fitcentrům nabízím ukázkové hodiny s FLEXI-BARy. O náčiní se nemusíte starat, vše přivezu do místa určení. Hodiny probíhají většinou o víkendech, pokud se nedomluvíme jinak. Rezervujte si svoji ukázkovou hodinu včas, termíny jsou dost plné.

FLEXI-BARy si samozřejmě můžete zakoupit, pokud se Vám toto náčiní zalíbí a budete chtít nabízet hodiny ve svém fitcentru.

Firmám nabízím cvičební akce s jejich zaměstnanci a to v rozsahu všech cvičebních hodin, které mám popsány na tomto webu. Můžete si objednat ZUMBU, cvičení s FLEXI-BARy, s trampolínkami nebo čistě jen posilovací či klasickou aerobní hodinu. Pro zájemce mohu připravit i kurz in-line bruslení. Akce jsou jednorázového charakteru o víkendech (nejedná se tedy o pravidelné opakující se lekce). Pokud máte o uvedenou nabídku zájem, kontaktujte mě s dostatečným časovým předstihem. Jelikož jsem školitelkou cvičení na trampolínkách a také pořádám jednorázové víkendové akce a kurzy in-line blruslení  pro své klienty, jsem poměrně dost vytížená.

Pokud se Vám tato nabídka líbí, neváhejte mě kontaktovat, obratem zašlu ceník a případné volné termíny.

 

 

TOPlist