Workshop Instruktor Trampies

Nabízíme Vám jednodenní workshop k vedení hodin trampolínek. Workshop je určen všem, kteří mají znalosti a zkušenosti ve vedení lekcí pro širokou veřejnost (vlastní tedy nějakou licenci - aerobic, spinning, body and mind atd.). Školení má celostátní platnost.

Aktuální termíny školení

  • momentálně není vypsán termín

Více informací naleznete po rozkliknutí celého článku.

Workshop Instruktor Trampies

Čas školení: 9:00 - 15:00

Cena: 2.500,- Kč

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování.

Místo konání: Eurofie Smíchov

Přihlášku na všechny typy školení si stáhněte zde: Přihláška

Minimální počet účastníků: 10
Maximální počet účastníků: 26

Místo konání: Euforie Smíchov, Euforie Žižkov nebo Euforie Karlín

Náplň kurzu

JEDNODENNÍ WORKSHOP

Jednodenní workshop je zaměřen především na praktické dovednosti skákání na trampolínkách. Je vhodný pro instruktory s praxí z jiných forem cvičení, požadavkem je již absolvovaný kurz jiného zaměření (např. aerobic, spinning atd.), který držitele opravňuje k poskytování tělovýchovných služeb. Workshop slouží zejména k rozšíření praktických znalostí. Součástí je teoretická část (komunikace s klienty, skladba lekce, tvorba choreografie, škodlivé cviky, pánevní dno) a část praktická (nácvik a technika základních kroků, skoků a prvků na trampolínce, technika speciálních cvičení na trampolínce, posilovací a protahovací cvičení na trampolínce, práce s hudbou, vedení skupiny).

Způsob přihlášení a platby kurzů

Přihlásit se můžete zasláním vyplněné přihlášky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud si nejste něčím jisti, ozvěte se na tel.  číslo 777 218 004. Zasláním přihlášky máte zarezervované místo na kurzu.  Nezapomeňte, že počet míst je omezený, proto se rezervace stává z naší strany závaznou okamžikem přijetí platby kurzu. Platba kurzu probíhá dopředu bezhotovostním převodem na základě vystavené faktury. Nezpomeňte uvést také variabilní symbol. Pokud platíte kurz na poslední chvíli převodem, nezapomeňte si na kurz vzít potvrzení o bankovním převodu.

Částka: 2.500,- Kč

Místo konání

EUFORIE - wellness & sport studio

dle zaplněnosti kurzů na jedné z poboček: Praha 5 - Arbesovo náměstí, Praha 3 - Žižkov (Pitterova), Praha 8 - Karlín (Sokolovská, tram. zastávka Křižíkova)

Všeobecné a storno podmínky

TOPlist