Workshop Balanční pomůcky

Nabízíme Vám jednodenní workshop balančních pomůcek. Workshop obsahuje lekce BOSU Cardio Interval, BOSU Balance, BOSU Body s využitím Staby, Fitball, Bakka Board. Kurz je vhodný pro instruktory s praxí z jiných forem cvičení. Workshop slouží zejména k rozšíření praktických znalostí. Školení má celostátní platnost.

Aktuální termíny školení

  • momentálně není vypsán termín

Více informací naleznete po rozkliknutí celého článku.

Workshop Balanční pomůcky

Čas školení: 9:00 - 17:00

Cena: 2.100,- Kč

Místo konání: Eurofie Smíchov, Euforie Žižkov nebo Euforie Karlín

Přihlášku na všechny typy školení si stáhněte zde: Přihláška

Místo konání: Euforie Smíchov, Euforie Žižkov nebo Euforie Karlín

Náplň kurzu

JEDNODENNÍ WORKSHOP

Jednodenní workshop obsahuje lekce BOSU Cardio Interval, BOSU Balance, BOSU Body s využitím Staby, Fitball, Bakka Board. Kurz je vhodný pro instruktory s praxí z jiných forem cvičení, požadavkem je již absolvovaný kurz jiného zaměření (např. aerobic, spinning atd.), který držitele opravňuje k poskytování tělovýchovných služeb. Workshop slouží zejména k rozšíření praktických znalostí.

Způsob přihlášení a platby kurzů

Přihlásit se můžete zasláním vyplněné přihlášky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud si nejste něčím jisti, ozvěte se na tel.  číslo 777 218 004. Zasláním přihlášky máte zarezervované místo na kurzu.  Nezapomeňte, že počet míst je omezený, proto se rezervace stává z naší strany závaznou okamžikem přijetí platby kurzu. Platba kurzu probíhá dopředu na základě vystavené faktury. Nezpomeňte uvést také variabilní symbol. Pokud platíte kurz na poslední chvíli převodem, nezapomeňte si na kurz vzít potvrzení o bankovním převodu.

Částka: 2.100,- Kč

Místo konání

EUFORIE - wellness & sport studio

dle zaplněnosti kurzů na jedné z poboček: Praha 5 - Arbesovo náměstí, Praha 3 - Žižkov (Pitterova), Praha 8 - Karlín (Sokolovská, tram. zastávka Křižíkova)

Všeobecné a storno podmínky

TOPlist