BOSU mánie

BOSU mánie

BOSU_manie_listopad_2013_nalezato_small.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Sobota 2. listopadu 2013 od 10:00 do 12:15 ve velkém sále  Sportcentra Palmovka  

Přijďte si užít podzimní dopoledne s touto jedinečnou akcí! Dáme si do těla s balanční pomůckou BOSU® při hodině BOSU cardio, následně pak zformujeme postavu opět s pomocí Bosu a vibrační tyče Flexi-bar. Posilování a balancování na Bosu Vám zapojí hluboký stabilizační systém páteře a Flexi-bar i všechny hluboké břišní svaly. Na konci akce Vás pak čeká 15 minut důkladného protažení. Akce je bez přestávky, takže se máte na co těšit :) Malé občerstvení a neperlivá voda (1,5 l) opět zajištěna! 

Cena akce je 230,- Kč, při zakoupení vstupenky do 13.10.2013 pak 200,- Kč. Neváhejte a včas se přihlašte, počet míst je samozřejmě omezen prostorem a počtem náčiní!

Fotky z akce najdete zde

 

Trampolínky + tvarování postavy

Trampolínky + tvarování postavy s Bosu a Flexi-barem

Trampolinky_tvarovani_postavy_brezen_2013_nalezato_small.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Sobota 6. dubna 2013 (ZMĚNA TERMÍNU!) od 10:00 do 12:15 ve velkém sále  Sportcentra Palmovka  

Přijďte přivítat jaro s touto jedinečnou akcí! Dáme si do těla při hodině trampolínek, následně pak zformujeme postavu s pomocí balanční pomůcky Bosu a vibrační tyče Flexi-bar. Posilování a balancování na Bosu Vám zapojí hluboký stabilizační systém páteře a Flexi-bar i všechny hluboké břišní svaly. Na konci akce Vás pak čeká 15 minut důkladného protažení. Akce je bez přestávky, takže se máte na co těšit :) Malé občerstvení a neperlivá voda (1,5 l) opět zajištěna! 

Cena akce je 230,- Kč. Neváhejte a včas se přihlašte, počet míst je samozřejmě omezen, kapacita je 25!

Fotky za akce najdete zde!

 

Povánoční řádění 4

Povánoční řádění 4 aneb "po vánočním kynutí nastartujme hubnutí!!!"

PovanocniRadeni-2013_small.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Sobota 26. ledna 2013 od 10:00 do 12:30 ve velkém sále  Sportcentra Palmovka  

Chcete si dát po Vánocích pořádně do těla při Zumbě a Bosu Cardio + Body? Tak neváhejte  a přijďte to rozbalit do Sportcentra Palmovka! Malé občerstvení a neperlivá voda (1,5 l) zajištěna V první hodině Vás čeká klasická lekce Zumby v latinsko-amerických rytmech, druhá část je věnována jednak vytrvalostnímu cvičení na Bosu a balancování + posilování na této skvělé pomůcce, která Vám zapojí hluboký stabilizační systém páteře a veškeré břišní svalstvo :) 

Cena akce je 230,- Kč za celou akci, 100,- Kč za hodinu Zumby a 130,- Kč za 80 minut cvičení na Bosu. Neváhejte a včas se přihlašte, počet míst je samozřejmě omezen, kapacita je 25!

Fotky z akce najdete zde!

Ladies Dance Night III

Ladies Dance Night III

Ladies-dance-night-2012_small.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Středa  19. prosince 2012 od 18:30 do 20:00 ve velkém sále  SC Palmovka  

Letos jsem pro Vás připravila v pořadí již třetí akci s názvem Ladies Dance Night v rytmech latinsko-americké hudby. Přijďte si užít Zumbu trošku jinak - zatančíme si zejména v rytmu Salsy, Cumbie, Merengue, Samby, Cha-chy a Flamenca. Podmínkou jsou sukénky nebo šatičky a botičky na širším podpatku (abychom neponičili podlahu) nebo balerínky. V případě, že byste měli problém s oblečením, neváhejte konzultovat :o))

Pokud si budete chtít akci protáhnout, přineste s sebou vánoční cukroví nebo jinou dobrůtku, po akci si uděláme menší "vánoční besídku". POZOR!!! Kdo se chcete zapojit do "dárečkování", kupte nějakou maličkost do 50,- Kč. Každý, kdo přinese dáreček, odnese si dáreček od někoho jiného ;) Těším se na Vás nejen na "tanečním parketu", ale také po akci u klábosení :D

Cena akce je 160,- Kč za 90 minut tance. Rezervace u mě, počet míst je omezen!

Fotky z minulých dvou ročníků najdete zde:

Fotky z akce najdete zde.

Mikulášské řádění 5

Mikulášské řádění 5

Mikulasske_radeni_2012_small.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Sobota 8. prosince 2012 od 10:00 do 12:40 ve velkém sále  Sportcentra Palmovka  

Chcete si užít mikulášskou pohodu opět se Standou na trampolínkách a s Luckou při hodině a půl Zumby a Zumby toning v latinsko-amerických rytmech? Tak neváhejte, vezměte s sebou čertovský, andělský nebo mikulášský outfit (stačí samozřejmě jen doplňky jako jsou čertovské růžky nebo andělská křidélka) a přijďte to rozbalit do Sportcentra Palmovka! Na každého, kdo dorazí takto "vymóděn", čeká malý dáreček. 

Cena akce je 250,- Kč za 2,5 hodiny cvičení. V případě, že máte zájem jen o hodinu a půl Zumby, cena je 150,- Kč. Za samostatnou hodinu trampolínek dáte 100,- Kč. V ceně je malé občerstvení a 1,5 l neperlivé vody.  Neváhejte a včas se přihlašte, počet míst je samozřejmě omezen.

Fotky z akce najdete zde.

Další články...

TOPlist