Archiv akcí

Archiv akcí

1. Femmácký průlet novinkami fitness - přesunuto na únor!!!

Sobota 13. prosince 2008 od 9:00 do 16:00 ve čtyřech sálech fitcentra Club Femm v Ostravě

Především pro ty z vás, kteří jste z Ostravy, případně můžete do Ostravy dorazit, připravil Club Femm velkou předvánoční nadílku v podobě novinek ve fitness. Cvičit se bude ve dvou fitcentrech a 4 sálech. Cvičení probíhá soubězně od 9 do 16 hodin. Doporučuji hodiny zarezervovat předem na www.clubfemm.cz . Můžete si vyzkoušet Flexi-bary v mém podání, dále jumping, gymstick, MTV Dance, BOSU, Flirt dance, Pilates a mnoho dalšího ze světa fitness. Pro každého účastníka je připraven dárek. Cena do 30.11.2008 390,- Kč, do 12.12.2008 490,- Kč, 550,- Kč na místě. Více informací najdete zde .

Trampolínky + flexi-bary aneb "Skáčou s námi všichni čerti, Mikuláš i andělé :o)"

Sob ota 6. prosince 2008 od 10:00 do 12:00

Nedělní dvouhodinovka pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně do těla a i na Mikuláše si jít zacvičit :o). Přijďte vyměnit předvánoční stresy a pečení za aktivní cvičení, při kterém se příjemně odreagujete. V první hodině si opět dáme jednoduchou sestavičku na trampolínách na svižnou hudbu, v druhé pak zpevníme tělo pomocí flexi-baru. Rezervujte si včas svoji trampolínku a flexi-bar, počet míst je jako vždy omezený!!!  Předem se omlouvám , pokud se na akci nedostanete, je dost zájemců, kteří se nedostali na minulou akci. Více informací o chystané akci zde.  Čertí růžky, andělská křidélka a jiné tematické doplňky vítány!!! Fotografie najdete zde.

Školení BOSSA ve fitcentru Hostýnská

Neděle 16. listopadu 2008 9:30 - 16:30

Nedělní školení pro cvičetele, kteří se chtějí inspirovat cvičením na balančním půlmíči bossa. Hodina a půl cardia, hodina a půl posilování, hodina a půl styling (pod mým vedením). Více informací na www.acipraha.cz .

Jumping + flexi-bary v Benešově ve fitcentru Esporta

Sobota 8. listopadu 2008 10:00 - 13:00

Sobotní akce pro všechny především z Benešova, kteří si chtějí vyzkoušet Flexi-bary a jumping trochu jinak než jsou pravděpodobně zvyklí :o) Od 10:00 do 11:30 si můžete zkusit cvičební s flexi-bary (cena je 120,- Kč, rezervace nutná na tel. čísle 739 992 942). Od 11:30 do 12:30 si pak přijďte za stejnou cenu vyzkoušet jumping v mém podání - tzn. sestavičku, balanční posilování, cardio :o)

Trampolínky + flexi-bary aneb "Podzim běží, my jsme svěží"

Neděle 2. listopadu 2008 od 10:00 do 12:00

Nedělní dvouhodinovka pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně do těla v chladném podzimním počasí a nebaví je válet se v posteli :o). U cvičení se příjemně odreagujete, protože nebudete mít čas myslet na cokoloi jiného. V první hodině si klasicky dáme jednoduchou sestavičku na trampolínách na svižnou hudbu, v druhé pak zpevníme tělo pomocí fleix-baru. Rezervujte si včas svoji trampolínku a flexi-bar, počet míst je jako vždy omezený!!! Více informací o chystané akci zde.

Sportovní víkend nejen s aerobicem v hotelu Frankův Dvůr**** u Jindřichova Hradce

Pátek 17. října 16:00 až neděle 19. října 12:00

Opět jeden z víkendů zaměřený především na maminky s dětmi (zajištěno hlídání dětí). Jako specialitky vás tentokrát čekají trampolínky, in-line aerobic a zkrácený kurz in-line bruslení (4 hodiny).  Fotografie najdete zde .

Jumping + flexi-bary v Českých Budějovicích

Pokud jste z Českých Budějovic nebo blízkého okolí, přijďte si zacvičit v sobotu 11.10.2008 od 18:30 do 19:30 na hodinu Jumping (originální) + flexi-bary. Cvičení je určeno zejména těm, kteří se ještě nesetkali s flexi-barem a naopak jsou zvyklí na skákání na trampolínách. Půlhodina s flexi-bary bude kompenzační k zapojení spodní části těla. Tzn. že v druhé půlhodince budeme pracovat spíš s vrchní částí těla s pomocí flexi-baru.  Cena hodiny je 50,- Kč, kapacita 20 cvičících. Více informací najdete zde.

Trampolínky + flexi-bary aneb "Tečka za prázdninami"

Sobota 6. září 2008 od 10:00 do 12:00

Sobotní dvouhodinovka pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně do těla po prázdninách. Dvouhodinovka je především pro ty, kteří  byli na prázdniny mimo Prahu a tudíž si 2 měsíce nezaskákali :o) Samozřejmě se mohou přihlásit i nováčci. Rezervujte si včas svoji trampolínku a flexi-bar, počet míst je jako vždy omezený!!! Fotografie z proběhlé akce najdete zde .

Od září se navíc můžete těšit na pravidelné hodiny flexi-barů ve Sportcentru Palmovka.

Sportovní víkend nejen s aerobicem v hotelu Štamberk**** u Vlašimi - ZRUŠENO!!!

Pátek 29. srpna 16:00 až neděle 31. srpna 12:00

Sportovně-relaxační víkend pro všechny, kteří se chtějí aktivně rozloučit s prázdninami tentokrát v hotelu Štamberk u Vlašimi. Čeká vás odpočinek, různé sportovní aktivity a samozřejmě i spousta zábavy. V ceně programu je cca 7 hodin cvičení (double disco aerobic, in-line aerobic, kick box, trampolínky, pilates atd.), přednáška o výživě, sauna, vířivka a bazének. Více informací najdete zde.

Sportovní víkend (nebo sportovní týden) nejen s aerobicem ve Sportcentru 007**** v Harrachově

Pátek 1. srpna až neděle 3. srpna 2008 nebo sobota 2. srpna až sobota 9. srpna 2008

Víkend připravený speciálně pro rodiny s dětmi, hlídání dětí je zajištěno během všech lekcí!!! Samozřejmě se však mohou zúčastnit i jednotlivci!! Čeká vás víkend (nebo týden - záleží na vašem rozhodnutí) plný sportu, relaxace a zábavy. Mimo jiné vás čeká i zkrácený kurz in-line bruslení, in-line aerobic, trampolínky a flexi-bary v mém a Standově podání. Fotografie z proběhlého víkendu najdete  zde .

Trampolínky + flexi-bary aneb "Hurá na prázdniny!!!" PRO NEMOC ZRUŠENO!!!

Sobota 28. června 2008 od 10:00 do 12:00

Sobotní dvouhodinovka pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně do těla před prázdninami. Dvouhodinovka je především rozloučením pro ty, kteří na prázdniny odjíždí a tudíž se 2 měsíce neuvidíme :o) Samozřejmě se mohou přihlásit i nováčci. Rezervujte si včas svoji trampolínku a flexi-bar, počet míst je jako vždy omezený!!! Více informací najdete zde.

Od září se navíc můžete těšit na pravidelné hodiny flexi-barů ve Sportcentru Palmovka.

Už umím stát na kolečkách aneb "výuka in-line bruslení pro začátečníky"

Sobota až neděle 24. - 25. května 2008 oba dva dny od 10:00 do 14:00

Pojďte se naučit bruslit, zatáčet, brzdit, zdolávat nerovný terén a pořádně se vyblbnout v rytmu funky hudby na in-line bruslích!! Kurzík se bude konat za pěkného počasí (tzn. za nemokrého terénu) na parkovišti areálu Čechofracht na Praze 10. Kurz je určen pro dospělé, minimální počet účastníků je 10. Neváhejte a přihlašte se včas!!! Fotografie z proběhlého kurzu najdete zde .

Inspirační víkend nejen pro cvičitele v hotelu Štamberk****

Pátek 9. května 16:00 až neděle 11. května 12:30

Víkend připravený pro cvičitele a nejen pro ně. Dochází Vám inspirace, přijdou Vám už Vaše hodiny okoukané a máte pocit, že Vám chybí ta správná energie??? Pojeďte s námi druhý víkend v květnu do hotelu Štamberk**** u Vlašimi. Co Vás čeká? Různé formy aerobicu (dance aerobic, step aerobic, in-line aerobic), trošku skákacích záležitostí (rope skipping, trampolínky), MTV dance, TAE BO, yoga, pilates, cvičení s flexi-bary a samozřejmě nebude chybět ani povídání na téma výživa, posilovací vychytávky, training goals atd.). Pro ty, kteří si chtějí i zarelaxovat, je připravena sauna, vířivka a bazénky. Fotografie zde .

Sportovně-relaxační víkend ve Frankově Dvoře****

Pátek 25. dubna 16:00 až neděle 27. dubna 12:00

Víkend ve spolupráci s cestovní kanceláří KK aerobik s.r.o.pro všechny, kteří si chtějí aktivně odpočinout a zároveň se něco dozvědět o zdravém životním stylu. Ideální pro maminky s dětmi a ty, kteří se chtějí naučit jezdit a brzdit na in-line bruslích. Nebudou chybět ani trampolínky, in-line aerobic, aquaaerobic, nácvik na speciální večer Slet čarodějnic a mnoho dalšího! Více zde.

TRAMPOLÍNKY + BODYSTYLING

Sobota 5. dubna nebo neděle 6. dubna 2008 od 11:00 do 13:30

Dvě totožné akce pro všechny, které si rády zaskáčou na trampolínkách a chtějí si pořádně zamakat a taky pro ty, které si chtějí zpevnit záda, bříško, zadeček, paže a všechno ostatní při bodystylingu :o) Více info zde.

FLEXI BARY + PILATES

Neděle 16. března 2008 od 11:00 do 13:00

Nedělní dvouhodinovka pro všechny, kteří si rádi zacvičí s flexi bary a taky pro ty, kteří si chtějí zpevnit záda, bříško, zadeček, paže a všechno ostatní a zarelaxovat si a zároveň pomoci zádům při Pilatesu :o) Více info zde.
TOPlist