Trampolínky + flexi-bary aneb "Léto klepe na dveře, vypotíme večeře :o)"

Trampolínky + flexi-bary aneb "Léto klepe na dveře, vypotíme večeře :o)

Trampolinky-Flexibary-kveten-2009.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Kdy:
V neděli 17.5.2009 od 10 do 12 hodin

Kde:
SC Palmovka

Cena:
180,- Kč

Nedělní dvouhodinovka pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně do těla, před nástupem léta na sobě trošku zapracovat a nebaví je válet se v posteli :o). U cvičení se příjemně odreagujete, protože nebudete mít čas myslet na cokoli jiného. V první hodině si klasicky dáme jednoduchou sestavičku na trampolínách na svižnou hudbu, v druhé pak zpevníme tělo pomocí flexi-baru. Rezervujte si včas svoji trampolínku a flexi-bar, počet míst je jako vždy omezený!!!

Leták ke stažení najdete zde: pdf

Sportovní víkend ve Frankově Dvoře duben 2009

Sportovní víkend nejen s aerobicem v hotelu Frankův Dvůr**** u Jindřichova Hradce

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Pátek 24. dubna 2009 16:00 až neděle 26. dubna 2009 12:00

Víkend ve spolupráci s cestovní kanceláří KK aerobik s.r.o.pro všechny, kteří si chtějí aktivně odpočinout. Ideální pro maminky s dětmi a ty, kteří se chtějí naučit jezdit a brzdit na in-line bruslích. Nebudou chybět ani flexi-bary, in-line aerobic, aquaaerobic, dance aerobic nácvik na speciální večer DRACULA a mnoho dalšího! Více zde .

Cena in-line kurzu:  390,- Kč

Cena celého víkendu: od 2.290,-  Kč

Povánoční řádění 2

Povánoční řádění 2 aneb "Tři hodiny z šesti postavu nám opět pěstí :o)"

PovanocniAkce2-web.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Neděle 25. ledna 2009 od 10:00 do 13:15 v obou sálech Sportcentra Palmovka  

Chcete zapracovat na vánočních kilech a pořádně se zapotit? Přijďte si zacvičit na povánoční akci do Sportcentra Palmovka! Pro velký zájem opakujeme sobotní akci i v neděli. Cvičit se budou zároveň 3 a 3 hodiny v obou sálech fitcentra. Připravili jsme pro Vás 2 hodiny trampolínek, hodinu flexi-barů, chi-toning, aerobic choreo a bodyform. Celá akce stojí 200,- Kč, na jednotlivé hodiny je nutné se rezervovat předem, aby na Vás zbyla Vaše trampolínka či flexi-bar. Maximální počet účastníků je 30 (15 v jednom sále, 15 ve druhém. Fotografie z akce najdete zde.

"Opakovačka" základů in-line bruslení + in-line aerobic

"Opakovačka" základů in-line bruslení + in-line aerobic

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Sobota  18. dubna 2009  od 10:00 do 14:00

Máte za sebou kurz in-line bruslení pro začátečníky a nevíte si po zimě rady, jak znovu naskočit do bruslícího tempa? Nebo za sebou kurz sice nemáte, ale už nějakou dobu jezdíte a chtěli byste si jen ujasnit některé techniky jízdy nebo brždění? Pak neváhejte a zkuste s námi zopakovat techniky jízdy, zatáčení, brždění a také hodinku in-line aerobicu! Více info zde.

Cena: 400,- Kč

Přihláška ke stažení zde:  prihlaska-in-line-duben-2009

Povánoční řádění 1

Povánoční řádění aneb "Tři hodiny z šesti postavu nám pěstí :o)"

PovanocniAkce-web.jpg

Akce již proběhla. Přehled aktuálních akcí naleznete zde.

Sobota 24. ledna 2009 od 10:00 do 13:15 v obou sálech Sportcentra Palmovka

Chcete zapracovat na vánočních kilech a pořádně se zapotit? Přijďte si zacvičit na povánoční akci do Sportcentra Palmovka! Cvičit se budou zároveň 3 a 3 hodiny v obou sálech fitcentra. Připravili jsme pro Vás 2 hodiny trampolínek, hodinu flexi-barů, pilatesovu metodu cvičení, aerobic choreo a bodyform. Celá akce stojí 200,- Kč, na jednotlivé hodiny je nutné se rezervovat předem, aby na Vás zbyla Vaše trampolínka či flexi-bar. Maximální počet účastníků je 30 (15 v jednom sále, 15 ve druhém).  Fotografie z akce najdete zde

TOPlist