Fit adventní kalendář aneb pod stromeček v kondici

Pomalu přichází předvánoční čas a s ním i doba stresu, úklidu, pečení, shánění dárků, ale také těšení se na Ježíška, rodinná setkání, pohodu a atmosféru vánočních svátků a zároveň i v některých případech přejídání a cpaní se všemi těmi vánočními dobrotami. Už se vám sbíhají sliny? A co se na to letos lehce připravit a každý den si zacvičit, ať se zbavíte pocitu provinilosti a nervozity z nabírání přebytečných kilogramů? Pokud si na tuto otázku odpovíte ANO, pak si se mnou pojďte odcvičit můj fit adventní kalendář, který sestává z krátkých cvičebních videí různých stylů (Tabata, Bodystyling, Problémové partie, Intervalový trénink, Latino Dance, Bříško, Zadeček, Paže, Core atd.). Každé „okénko“ fit adventního kalendáře je cca 5-8 minut dlouhé, můžete si ještě každý den přidat 6 minut zahřátí a 5 minut protažení. Kdo by ale neměl tolik času, určitě zvládne alespoň okénko samotné.

Dokážete si najít 5 minut denně? Kdykoliv během dne, v nejhorším případě večer, když si vzpomenete, že jste si těch 5 minut ještě neudělali? Je to skoro jako čištění zubů, to se dá zvládnout a zvládnete to!

Každý den si pusťte 1 cvičební video z FIT ADVENTNÍHO KALENDÁŘE, můžete jít od 1. do 24. dne, nebo si vyberte ta videa, kde se cvičí to, co máte rádi, a co vás těší.

A co se dobře osvědčuje, když má člověk slabší vůli nebo menší odhodlání?

  • Domluvte se s kamarádem/kamarádkou, začněte spolu a denně si napište, že už máte odcvičeno.
  • Připojte se ke cvičební skupině https://www.facebook.com/groups/cvicenisluckou/ a pište si s ostatními, co takto začnou. Motivujte se navzájem, když jste sami líní a nechce se vám. Motivace nezklamat parťáka nebo skupinu je často silnější než motivace nezklamat sama sebe, alespoň v počátcích.

A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA ZÁVĚR! Pokud jste dočetli až sem, mám pro vás jednu SUPER DUPER VÝZVU! Krom dobrého pocitu vás čeká spousta odměn za to, že vydržíte a odcvičíte se mnou všech 24 okének. Klikni pro více informací o vánoční výzvě.

TOPlist