FITMAMI

Fitmami_Dubnova.jpgFITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY je určeno především maminkám, které mají malé děti (ideálně do 4 let) a nemají hlídání pro chvíle, kdy si chtějí samy zacvičit. Jedná se o venkovní cvičení s kočárky a dětmi - cvičíme hlavně v parcích, lesoparcích, na in-line stezkách. Lekce je vedena formou intervalového tréninku, kdy střídáme rychlejší části (běh, rychlá chůze, lehké poskoky) s posilovacími bloky. Zpevňujeme především problémové partie (stehna, zadeček, bříško) s využitím laviček, obrubníků, schodů a gumiček či jiného posilovacího náčiní. Zároveň v rámci lekce bavíme děti písničkami, aby se nenudily. S dětmi cvičíme i v rámci posilování :) Cvičení je vhodné jak pro maminky začínající po šestinedělí, tak pro zdatnější a trénovanější.

Více informací najdete v celém článku.

FITMAMI OUTDOOR

Při cvičení se začíná klasicky zahřátím, v rámci kterého zařazujeme rychlejší chůzí a lehčí běh, zahřátí zakončíme lehkým progažením. Poté střídáme rychlejší části s částmi posilovacími. Ty různě modifikujeme dle zdatnosti cvičenek a terénu - kočárky máme do kroužku, v řadě, za sebou - většinou tak, aby na nás dítka viděla. Na závěr nechybí posilování bříška (většinou s děťátkem jako závažím) a důkladné protažení na podložce.

Pro běh doporučuji kočárek, který má možnost aretace předních koleček. Pokud nechcete brát děťátko s sebou nebo máte zrovna hlídání, můžete samozřejmě přijít bez něj a to buď s prázdným kočárkem nebo bez něj. Pamatujte ale, že občas využíváme kočárek ke stabilizaci těla (přidržení) či jako pomůcku k uchycení gumičky. S sebou potřebujete vhodný sportovní oděv, venkovní běžeckou obuv (nebo jakoukoli venkovní obuv vhodnou pro sport), dostatek pití, podložku na závěrečnou část na trávě a vše, co potřebují ke spokojenosti Vaše děťátka. Pokud ještě kojíte, samozřejmě můžete nakrmit děťátko i v rámci hodinové lekci - prostě tak, jak má dítě potřebu.

Pokud váháte, zda můžete dorazit na cvičení i bez kočárku v případě, že už máte odrostlejší dítko, pokud jezdí na odrážedle či na kole, tak neváhejte a přijďte :) Kočárek nechte doma, odrážedlo či kolo a svoji ratolest nezapomeňte ;)

Kdy? Každý čtvrtek od 10 do 11 hodin.

FITMAMI INDOOR KURZ (2. kurz startuje 3.1.2022)

Úterní lekce probíhá v zimních měsících (listopad až únor) v TJ Střížkov, kde jsou k dispozici šatny, WC a tělocvična. V rámci lekce nás čeká klasické zahřátí a dále intervalový trénink - tedy střídání rychlejších a pomalejších (posilovacích) bloků + závěrečné protažení. Děti máme na podložkách uprostřed nebo s nimi cvičíme jako se závažím.  Snažíme se je samozřejmě zabavit písničkami, říkankami případně hrami. Starší děti si mohou hrát ve vedlejší místnosti.

S sebou budete potřebovat  vhodný sportovní oděv, sálovou obuv s bílou nebo non-marking podrážkou, dostatek tekutin. Pro děťátko pak opět dostatek tekutin, svačinku, HRAČKY.

POZOR!!! Druhý kurz začínáme 3.1.2022!!!

Kdy? Každé úterý od 9:45 do 10:45 hodin.

V rámci čtvrteční lekce využíváme i v období listopad až únor park Přátelství na Proseku. V případě špatného počasí se lekce ruší. O změně nejpozději do 9:00 ráno budu informovat.

Fitmami 22.5.jpg
Kde cvičíme, doprava, parkování

FITMAMI OUTDOOR

Cvičíme v proseckém parku Přátelství o rozloze cca 11 hektarů. Parkování je možné v zadní části za Billou, kde jsou dvě hodiny zcela zdarma. Zde se také několik minut před desátou scházíme. Pokud využíváte k cestování MHD, v bezprosřední blízkosti se nachází metro Prosek a autobusová zastávka Sídliště Prosek (busy č. 136, 177, 183 a 295).

Cvičíme vždy, pokud neprší či nemrzne. 

FITMAMI INDOOR (v zimních měsících - listopad až únor)

Úterní lekci cvičíme v tělocvičně TJ Střížkov, Habartická 200/5, Praha 9 - Střížkov. Mapku najdete zde. Čtvrteční lekci cvičíme v případě špatného počasí v RC Knoflík, Jablonecká 724/6, Praha 9 - Prosek. Mapku najdete zde.

Cena

FITMAMI OUTDOOR

150,- Kč za jednotlivou lekci

Permanentka na 10 lekcí: 1.200,- Kč

  • platí 3 měsíce od datumu vydání
  • platí pouze v lokalitě, pro kterou je vydaná
  • nepřenosná 

Permanentka na 5 lekcí: 675,- Kč

  • platí 2 měsíce od datumu vydání
  • platí pouze v lokalitě, pro kterou je vydaná
  • nepřenosná

Permanentka na 10 lekcí na úterní i čtvrteční lekci: 1.200,- Kč

  • platí 2 měsíce od datumu vydání
  • platí pouze v lokalitě, pro kterou je vydaná
  • nepřenosná

FITMAMI INDOOR

Cena: 1.200,- Kč/8 lekcí
 
V rámci každého bloku máte nárok na 2 náhradní/zameškané lekce, které si můžete nahradit v kterékoliv jiné lokalitě v Praze (outdoorové i indoorové). Můžete se přihlásit i do již probíhajícího kurzu. Bude Vám odečteno 150,- Kč za každou hodinu, o kterou začínáte kurz později.
 
POZOR!!! Druhý kurz začínáme 3.1.2022!!!
 
Platba kurzovného: po domluvě buď hotově nebo převodem na základě faktury

 

 
 
 
TOPlist