FITMAMI

Fitmami_Dubnova.jpgFITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY je určeno především maminkám, které mají malé děti (ideálně do 4 let) a nemají hlídání pro chvíle, kdy si chtějí samy zacvičit. Jedná se o venkovní cvičení s kočárky a dětmi - cvičíme hlavně v parcích, lesoparcích, na in-line stezkách. Lekce je vedena formou intervalového tréninku, kdy střídáme rychlejší části (běh, rychlá chůze, lehké poskoky) s posilovacími bloky. Zpevňujeme především problémové partie (stehna, zadeček, bříško) s využitím laviček, obrubníků, schodů a gumiček či jiného posilovacího náčiní. Zároveň v rámci lekce bavíme děti písničkami, aby se nenudily. S dětmi cvičíme i v rámci posilování :) Cvičení je vhodné jak pro maminky začínající po šestinedělí, tak pro zdatnější a trénovanější.

Více informací najdete v celém článku.

FITMAMI OUTDOOR

Při cvičení se začíná klasicky zahřátím, v rámci kterého zařazujeme rychlejší chůzí a lehčí běh, zahřátí zakončíme lehkým progažením. Poté střídáme rychlejší části s částmi posilovacími. Ty různě modifikujeme dle zdatnosti cvičenek a terénu - kočárky máme do kroužku, v řadě, za sebou - většinou tak, aby na nás dítka viděla. Na závěr nechybí posilování bříška (většinou s děťátkem jako závažím) a důkladné protažení na podložce.

Pro běh doporučuji kočárek, který má možnost aretace předních koleček. Pokud nechcete brát děťátko s sebou nebo máte zrovna hlídání, můžete samozřejmě přijít bez něj a to buď s prázdným kočárkem nebo bez něj. Pamatujte ale, že občas využíváme kočárek ke stabilizaci těla (přidržení) či jako pomůcku k uchycení gumičky. S sebou potřebujete vhodný sportovní oděv, venkovní běžeckou obuv (nebo jakoukoli venkovní obuv vhodnou pro sport), dostatek pití, podložku na závěrečnou část na trávě a vše, co potřebují ke spokojenosti Vaše děťátka. Pokud ještě kojíte, samozřejmě můžete nakrmit děťátko i v rámci hodinové lekci - prostě tak, jak má dítě potřebu.

Pokud váháte, zda můžete dorazit na cvičení i bez kočárku v případě, že už máte odrostlejší dítko, pokud jezdí na odrážedle či na kole, tak neváhejte a přijďte :) Kočárek nechte doma, odrážedlo či kolo a svoji ratolest nezapomeňte ;)

Kdy? Každé úterý a čtvrtek od 10 do 11 hodin.

FITMAMI INDOOR

Úterní lekce probíhá v zimních měsících (listopad až únor) v TJ Střížkov, kde jsou k dispozici šatny, WC a tělocvična. V rámci lekce nás čeká klasické zahřátí a dále intervalový trénink - tedy střídání rychlejších a pomalejších (posilovacích) bloků + závěrečné protažení. Děti máme na podložkách uprostřed nebo s nimi cvičíme jako se závažím.  Snažíme se je samozřejmě zabavit písničkami, říkankami případně hrami. Starší děti si mohou hrát ve vedlejší místnosti.

První zimní kurz probíhá od 1.11. do 13.12.2016 za cenu 980,- Kč za 7 lekcí. V rámci kurzu máte nárok na 2 náhrady buď ve čtvrtky nebo v následujícím kurzu. Pokud vstoupíte do kurzu později, bude Vám odečteno 140,- Kč za každou lekci, která již proběhla.

S sebou budete potřebovat  vhodný sportovní oděv, sálovou obuv s bílou nebo non-marking podrážkou, dostatek tekutin. Pro děťátko pak opět dostatek tekutin, svačinku, HRAČKY.

V rámci čtvrteční lekce využíváme i v období listopad až únor Park přátelství na Proseku. V případě špatného počasí se lekce přesouvá d RC Knoflík v Jablonecké ulici a to na 11. hodinu. O změně nejpozději do 9:00 ráno budu informovat.

Fitmami 22.5.jpg
Kde cvičíme, doprava, parkování

FITMAMI OUTDOOR

Cvičíme v proseckém Parku Přátelství o rozloze cca 11 hektarů. Parkování je možné v zadní části za Billou, kde jsou dvě hodiny zcela zdarma. Zde se také několik minut před desátou scházíme. Pokud využíváte k cestování MHD, v bezprosřední blízkosti se nachází metro Prosek a autobusová zastávka Sídliště Prosek (busy č. 136, 177, 183 a 295).

Cvičíme vždy, pokud neprší či nemrzne. 

FITMAMI INDOOR (v zimních měsících - listopad až únor)

Úterní lekci cvičíme v tělocvičně TJ Střížkov, Habartická 200/5, Praha 9 - Střížkov. Mapku najdete zde. Čtvrteční lekci cvičíme v případě špatného počasí v RC Knoflík, Jablonecká 724/6, Praha 9 - Prosek. Mapku najdete zde.

Cena

FITMAMI OUTDOOR

150,- Kč za jednotlivou lekci

Permanentka na 10 lekcí: 1.200,- Kč

  • platí 3 měsíce od datumu vydání
  • platí pouze v lokalitě, pro kterou je vydaná
  • nepřenosná 

Permanentka na 5 lekcí: 675,- Kč

  • platí 2 měsíce od datumu vydání
  • platí pouze v lokalitě, pro kterou je vydaná
  • nepřenosná

Permanentka na 10 lekcí na úterní i čtvrteční lekci: 1.200,- Kč

  • platí 2 měsíce od datumu vydání
  • platí pouze v lokalitě, pro kterou je vydaná
  • nepřenosná

FITMAMI INDOOR

Cena: 1.120,- Kč/8 lekcí
 
V rámci každého bloku máte nárok na 2 náhradní/zameškané lekce, které si můžete nahradit v kterékoliv jiné lokalitě v Praze (outdoorové i indoorové). Můžete se přihlásit i do již probíhajícího kurzu. Bude Vám odečteno 140,- Kč za každou hodinu, o kterou začínáte kurz později.
 
Platba kurzovného: po domluvě buď hotově nebo převodem na základě faktury

 

 
 
 
TOPlist